Sesje fotograficzne centrów i galerii handlowych

Sesje fotograficzne centrów handlowych

Realizujemy sesje fotograficzne centrów i galerii handlowych. Fotografujemy elewacje budynków handlowych, pasaże handlowe, ciągi komunikacyjne, witryny sklepowe i punkty sprzedaży czy elementy charakterystyczne architektury. Realizujemy zdjęcia centrów handlowych z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.

Sesje fotograficzne elewacji budynków

Realizujemy zdjęcia o charakterze promocyjnym lub reportażowym centrów handlowych, galerii handlowych, pasaży handlowych i parków handlowych wraz z terenami zielonymi i obiektami przynależnymi.

Sesje fotograficzne ciągów komunikacyjnych

Fotografujemy pasaże handlowe i ciągi komunikacyjne w obiektach użyteczności publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem ruchu osób wewnątrz budynku i o określonej porze dnia.

Realizujemy zdjęcia witryn sklepowych

Realizujemy zdjęcia sklepów i witryn sklepowych, rozlokowanych w ciągach komunikacyjnych obiektów komercyjnych. Z wykorzystaniem obiektywów szerokokątnych jesteśmy w stanie pokazać witrynę sklepową w całej okazałości.

Sesje fotograficzne elewacji centrów handlowych
Zdjęcia wnętrz salonów sprzedaży

Eksponujemy znajdujący się w sklepach stacjonarnych asortyment produktów i architekturę wnętrz salonów sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem roli oświetlenia, tak, aby był jak najbardziej zachęcający dla klientów.

Zdjęcia dekoracji świątecznych

Wykonujemy zdjęcia obiektów handlowych w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Fotografujemy pełne spektrum ozdób i dekoracji świątecznych oraz iluminacji świetlnych, ozdabiających centrum handlowe.

Zdjęcia centrów handlowych po zmroku

Zdjęcia centrów i galerii handlowych w trakcie zachodu słońca lub tuż po zmroku mają swój niepowtarzalny urok, a szczególną zasługę oprócz rzecz jasna odpowiedniej pogody przypisuje się odpowiednio oświetlonej wieczorową porą fasadzie budynku.

Zdjęcia wnętrz salonów sprzedaży
Zdjęcia dekoracji świątecznych w centrach handlowych
Zdjęcia centrów handlowych po zmroku
Zdjęcia z użyciem drona

Realizujemy zdjęcia obiektów handlowych z użyciem drona. Realizowane fotografie ukazują w pełni lokalizację obiektu handlowego wkomponowanego w tkankę miejską wraz z przynależnymi budynkami i terenami rekreacyjnymi.

Zdjęcia stref gastronomicznych (food court)

Wykonujemy fotografie modernizowanych i atrakcyjnych stref gastronomicznych coraz częściej uzupełniających handlową ofertę centrów i galerii oraz stanowiącą swoisty magnes dla odwiedzających klientów.

Zdjęcia elementów architektonicznych

Koncentrujemy uwagę na czynnikach wyróżniających obiekt handlowy, nadających mu charakter i eksponujących jego architekturę na tle konkurencji, o czym najczęściej szczegóły, takie jak fontanny, strefy relaksu, tereny zielone czy detale architektoniczne.

Zdjęcia z użyciem drona2
Zdjęcia stref gastronomicznych
Zdjęcia elementów architektonicznych

Dron DJI Phantom 4 Advanced

Realizujemy ujęcia z użyciem kwadrokoptea Phantom 4 Advanced z kamerą 4K Ultra HD, umieszczoną na stabilizowanym trójosiowym gimbalu ze zintegrowanym mostkiem Lightbridge do transmisji wideo, systemem pozycjonowania wideo, czujnikami antykolizyjnymi i wieloma innymi funkcjami. Kamera Phantom 4 ADVANCED wyposażona jest w nowy wbudowany aparat fotograficzny z 1-calową 20 Mpx matrycą CMOS, umożliwiającym nagrywanie filmów 4K / 60fps i wykonywanie zdjęć sekwencyjnych z szybkością 14 klatek na sekundę. Konstrukcja ze stopów tytanu i magnezu zwiększa sztywność kadłuba i zmniejsza wagę. FlightAutonomy uzupełnia parę tylnych czujników obrazu i czujników podczerwieni, Phantom 4 ADVANCED dostrzega otoczenie w pięciu kierunkach i jest w stanie uniknąć przeszkody w dwóch kierunkach lotu.

  • Czas lotu na jednej baterii - 25min
  • Możliwość nagrywania w rozdzielczości 4K (4096 x 2160px)
  • 1" CMOS wielki czujnik z 20Mpx
  • Rozwijana prędkość ok. 72 km/h
  • Zasięg aż 3,5 km

Zobacz przykładowe zdjęcia centrów handlowych

Zamów sesję fotograficzną centrum handlowego i otrzymaj GRATIS artykuł w Magazynie GALERIE HANDLOWE online!

Realizacja sesji zdjęciowej centrum handlowego to doskonała forma promocji nieruchomości poddawanych rozbudowie, modernizacji lub takich, w których otwierane są nowe sklepy i punkty usługowe. Każda zmiana to powód do upamiętnienia w postaci sesji fotograficznej, a także promocji w branżowych mediach. Realizując z nami sesję zdjęciową obiektu handlowego otrzymasz rozkładówkowy (2 strony) artykuł, promujący zmiany w obiekcie w magazynie B2B online – Galerie Handlowe.

Wizualizacja atrykułu i promocji centrum handlowego

Realizujemy filmy promocyjne i reportażowe, opisujące zmiany zachodzące w centrach handlowych

Materiał video to doskonała forma promocji obiektu handlowego dla potencjalnych najemców i klientów odwiedzających centrum. Spersonalizowany charakter przekazu pozwoli przedstawić najważniejsze aspekty związane z funkcjonowaniem centrum, jego architekturę, ofertę sklepów oraz wprowadzane dla klientów udogodnienia. Film może mieć dowolną formę - od krótkich, dynamicznych spotów promocyjnych, przez wideo-prezentacje, aż po reżyserowane produkcje z uwzględnieniem gry aktorów i udziału statystów. Zachęcamy do rozmów i indywidualnych wycen, dostosowanych do Państwa preferencji i możliwości budżetowych.

Wyceniamy indywidualnie

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i napisz co Cię interesuje. Im więcej szczegółowych informacji, tym dokładniejsza wycena. W oparciu o Twoje preferencje dokonamy możliwie najszybszej kalkulacji. Zapraszamy do współpracy!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.