Zdjęcia i filmy promocyjne dla miast, gmin i regionów

Zdjęcia i filmy promocyjne dla miast, gmin i regionów

Realizujemy sesje fotograficzne i filmy promocyjne dla miast, gmin i regionów. Fotografujemy obiekty użyteczności publicznej, architekturę sakralną, zabytki, pomniki, elementy małej architektury. Realizujemy zdjęcia z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.

 

 

Sesje zdjęciowe infrastruktury drogowej

Przygotowujemy zdjęcia o charakterze promocyjno-reportażowym, projektów dofinansowywanych ze środków unijnych, takich jak ścieżki rowerowe, szlaki komunikacyjne, drogi i ścieżki dla pieszych.

Fotografia obiektów zabytkowych

W ramach naszych realizacji przeprowadzaliśmy sesje zdjęciowe rewitalizowanych nieruchomości takich jak zabytkowe pałace, dworki, zamki czy odrestaurowywane rezydencje.

Zdjęcia obiektów użyteczności publicznej

Realizujemy zdjęcia obiektów użyteczności publicznej o różnym rodzaju przeznaczenia, m.in. szkoły, przedszkola / żłobki, domy kultury, biblioteki, centra rekreacyjno-rozrywkowe itp.

Zdjęcia terenów rekreacyjnych

Realizujemy zdjęcia obszarów sportowych, do których zaliczamy boiska, place zabaw, skate-parki, tereny wypoczynkowe takie jak parki, skwery czy okoliczne stawy / jeziora.

Fotografia małej architektury

W portfelu naszych realizacji nie zabrakło także mniejszych, ale kluczowych punktów regionalnych takich jak: pomniki, rzeźby, murale, prezentowanych na fotografiach wraz z elementami otoczenia.

Fotografie obiektów sportowych

Na koncie mamy także zrealizowane sesje zdjęciowe ośrodków o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym, przyciągających swoją ofertą lokalnych mieszkańców i przyjezdnych.

Zdjęcia wieczorową porą

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na fotografowanie w godzinach nocnych. Tego typu zdjęcia szczególnie eksponują piękno odpowiednio oświetlonej architektury.

Zdjęcia tematyczne

Realizujemy sesje zdjęciowe o specyficznym charakterze i określonym temacie np. agroturystyka. Przygotowane przez nas zdjęcia z pewnością wzbudzą zainteresowanie odbiorców przekazu.

Zdjęcia inwestycji budowlanych

Sesja zdjęciowa z użyciem drona w szczególny sposób zaprezentują realizowane na terenie Państwa regionu inwestycje, takie jak nowe osiedla czy tereny wypoczynkowe.

Dron DJI Phantom 4 Advanced

Realizujemy ujęcia z użyciem kwadrokoptea Phantom 4 Advanced z kamerą 4K Ultra HD, umieszczoną na stabilizowanym trójosiowym gimbalu ze zintegrowanym mostkiem Lightbridge do transmisji wideo, systemem pozycjonowania wideo, czujnikami antykolizyjnymi i wieloma innymi funkcjami. Kamera Phantom 4 ADVANCED wyposażona jest w nowy wbudowany aparat fotograficzny z 1-calową 20 Mpx matrycą CMOS, umożliwiającym nagrywanie filmów 4K / 60fps i wykonywanie zdjęć sekwencyjnych z szybkością 14 klatek na sekundę. Konstrukcja ze stopów tytanu i magnezu zwiększa sztywność kadłuba i zmniejsza wagę. FlightAutonomy uzupełnia parę tylnych czujników obrazu i czujników podczerwieni, Phantom 4 ADVANCED dostrzega otoczenie w pięciu kierunkach i jest w stanie uniknąć przeszkody w dwóch kierunkach lotu.

  • Czas lotu na jednej baterii - 25min
  • Możliwość nagrywania w rozdzielczości 4K (4096 x 2160px)
  • 1" CMOS wielki czujnik z 20Mpx
  • Rozwijana prędkość ok. 72 km/h
  • Zasięg aż 3,5 km

Wybrane zdjęcia promocyjne miast, gmin i regionów

Zamów film promocyjny Twojego regionu!

Film promocyjny to doskonała forma prezentacji regionu, gminy lub miasta, zarówno dla turystów jak i biznesu. Spersonalizowany charakter przekazu pozwoli przedstawić najważniejsze aspekty związane z funkcjonowaniem regionu, jego tradycjami, kluczowymi punktami na mapie oraz dynamiką rozwoju - przez pryzmat realizowanych inwestycji. Film może mieć dowolną formę - od krótkich, dynamicznych spotów promocyjnych, przez wideo-prezentacje, aż po reżyserowane produkcje z uwzględnieniem gry aktorów i udziału statystów.

Obraz filmu

Wyceniamy indywidualnie

Napisz, czy interesuje Cię tylko sesja fotograficzna czy również realizacja filmu? Ile miejsc należy sfotografować. Czy zdjęcia mają mieć specjalny charakter (dzienne, nocne, wschód-zachód słońca, dron)? Napisz, jakie masz oczekiwania, a my w oparciu o Twoje preferencje dokonamy możliwie najszybszej kalkulacji. Oferujemy atrakcyjne ceny i działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy! :)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.